Karadeniz Kitap Fuarı Ne Zaman

Karadeniz kitap fuarı şair, yazar, yayınevi, sivil toplum kuruluşları ve okuyucuların kitapla buluşarak, imza günü, söyleşi aktiviteleriyle gerçekleşecek.

4.9/5 - (19 votes)

Karadeniz kitap fuarı ilk kez 2015 yılında düzenlenmiş olup, Türkiye’nin önde gelen birçok yazar, şair yayınevi ve sivil toplum kuruluşlarıyla kitap okuyucularının buluştuğu en verimli etkinlikler arasında yer almaktadır. Kültürel ve ticari açıdan büyük öneme sahip kitap fuarlarının okuma kültürünü destekleyici rolü vardır. Okuyucular sevdikleri yazarlarla tanışma ve doğrudan tanışma fırsatını bulmaktadır.

Karadeniz Kitap FuarıBu fuarda, en son çıkan kitapları bununla birlikte Türk ve dünya edebiyatına dair yeni ve eski kitapları fuarlarda bulmak mümkün.Dokuz gün boyunca kitap fuarında birçok imza günü, söyleşi, konferans, panel, kültür ve sanat, atölye çalışmaları ve çocuk aktiviteleri gerçekleşecek. Birçok yerli ve yabancı yazar da konuklar arasında olacak.Fuarlar geniş bir kitap yelpazesi sunarak, kitap severlerin ve öğrencilerin ilgilendikleri birçok kitap türüne bir kerede ulaşma imkanı vermesi bakımından ziyaretçi akınına uğramaktadır.Karadeniz Kitap Fuarı 2024 Ne Zaman?

28 Eylül – 6 Ekim 2024 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.Onur Yazarı Belli mi?

Kitap fuarı tarihi yaklaştığında programı netleştiğinde bilgi güncellenecektir.Kitap Fuarının Teması Nedir?

Fuar programı netleştiğinde bilgi güncellenecektir.İndirim Oluyor mu Kitap Fuarında?

Evet, yayınevleri ve kitap satıcıları çeşitli indirimler sunmaktadır.Fuar Yayınevleri

Her yaştan okura hitap edecek 400’e yakın yayınevi yanı sıra, sivil toplum kuruluşu, şair ve yazar okuyucularıyla buluşacak. Fuar etkinlik kitapçığında yayınevlerinin isim listesi yer almaktadır.Fuarın Adresi Nedir?

TÜYAP Samsun Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Adres: Cumhuriyet, Cumhuriyet Sk. No:2, 55310 Tekkeköy/Samsun
Kaynak: https://www.karadenizkitapfuarisamsun.comŞükran Aydın’ın katıldığı >>> kitap fuarları ve imza günleri <<< sayfasından erişebilirsiniz.
Türkiye’deki İstanbul kitap fuarı bilgisine >>> İstanbul Kitap Fuarı <<< sayfamızdan erişebilirsiniz.Sosyal Medya

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.