Ankara Kitap Fuarı Ne Zaman?

Ankara kitap fuarı, şair, yazar, yayınevi, sivil toplum kuruluşları ve okuyucuların kitapla buluşarak, imza günü, söyleşi, panel aktiviteleriyle gerçekleşecek.

Ankara Kitap Fuarı Ne Zaman?
5/5 - (14 votes)

Ankara kitap fuarı ne zaman? İlk olarak 2005 yılında düzenlenmeye başlamış ve o tarihten bu güne her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen önemli bir etkinlik haline gelmiştir.

Ankara Kitap Fuarı Ne Zaman


Kitap fuarı Ankara, şairlerin, yazarların, yayınevlerinin, sivil toplum kuruluşlarının kitap severlerle buluştuğu en verimli etkinler arasındadır. En son çıkan kitaplar, Türk ve dünya edebiyatına dair yeni ve eski kitapları da bulmak mümkün.Kitap fuarında birçok imza günü, söyleşi, konferans, panel, kültür sanat çocuk aktiviteleri gerçekleşecek.
Bir çok yerli ve yabancı yazar da konuklar arasında olacak.Kitap fuarı özellikle kitap kurtlarının ve öğrencilerin ilgilendikleri birçok kitap türüne bir kerede ulaşma imkanı vermesi bakımından ziyaretçi akınına uğramaktadır.Ankara Kitap Fuarı 2024 Ne Zaman?

Bu yıl 20. kez düzenlenecek ve 26 Nisan – 5 Mayıs 2024 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.Kitap Fuarı Onur Konuğu

Japonya Büyükelçiliğinin destek verdiği kitap fuarının uluslararası onur konuğu, deprem uzmanı Yoshinori Moriwaki olacak.Kitap Fuarı Onur Yazarı


Kitap fuarın onur yazarı, Prof. Dr. Celal Şengör de bir dizi etkinlikle okurlarıyla bir araya gelecek.Kitap Fuarına Özel İndirimler

Tüm kitap fuarları gibi okuyucusuna indirimli kitap imkanı sunması bakımından da tercih edilmektedir.
Kitap Fuarı Yayınevleri

Etkinlik kitapçığında yayınevlerinin isim listesi yer almaktadır.Kitap Fuarı Nerede?

Fuar adresi, ATO CONGRESIUM (Congresium Kongre ve Sergi Merkezi)’nde olacak.

Kaynak: https://ankarakitapfuari.org.tr

Şükran Aydın’ın katıldığı >>> kitap fuarları ve imza günlerine <<< sayfasından erişebilirsiniz.>>> Eskişehir Kitap fuarı <<< sayfamızı da inceleyebilirsiniz.


Sosyal Medya


YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.