Bursa Kitap Fuarı Ne Zaman?

Bursa kitap fuarı şair, yazar, yayınevi, sivil toplum kuruluşları ve okuyucuların kitapla buluşarak, imza günü, söyleşi, panel aktiviteleriyle gerçekleşecek.

5/5 - (18 votes)

Bursa kitap fuarı Türkiye’nin önde gelen birçok yazar, şair yayınevi ve sivil toplum kuruluşlarıyla kitap okuyucularının buluştuğu en verimli etkinlikler arasında yer almaktadır. Kültürel ve ticari açıdan büyük öneme sahip kitap fuarlarının okuma kültürünü destekleyici rolü vardır. Okuyucular sevdikleri yazarlarla tanışma ve doğrudan tanışma fırsatını bulacak.

Bursa Kitap Fuarı


Kitap fuarında, en son çıkan kitapları bununla birlikte Türk ve dünya edebiyatına dair yeni ve eski kitapları fuarlarda bulmak mümkün.
Kitap fuarında birçok imza günü, söyleşi, konferans, panel, kültür ve sanat, atölye çalışmaları ve çocuk aktiviteleri gerçekleşecek. Birçok yerli ve yabancı yazar da konuklar arasında olacak.Kitap fuarları geniş bir kitap yelpazesi sunarak, kitap okuyucuları ve öğrencilerin ilgilendikleri birçok kitap türüne bir kerede ulaşma imkanı vermesi bakımından ziyaretçi akınına uğramaktadır.Bursa Kitap Fuarı 2024 Ne Zaman?

02 Mart – 10 Mart 2024 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.Kitap Fuarı Onur Konuğu

Kitap fuarının onur konuğu yakın zamanda hayatını ve aynı zamanda 27. İstanbul Kitap Fuarı’nın da onur yazarı olan usta yazar Firuzan.

Fuarda, Firuzan Hep Bizimle isimli söyleyişi ile edebiyat dünyasının önde gelen isimleri tarafından anılacak.Kitap Fuarına Özel İndirim Var mı?

Kitap fuarlarında yayınevleri ve kitap satıcıları çeşitli indirimler sunmaktadır.Kitap Fuarı Yayınevleri

Fuar etkinlik kitapçığında yayınevlerinin isim listesi yer almaktadır.Kitap Fuarı Nerede?

TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.Kitap Fuarını Düzenleyen Şirket

TÜYAP ve Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile düzenlenmektedir.
Kaynak: https://bursakitapfuari.com
Şükran Aydın’ın katıldığı >>> kitap fuarları ve imza günleri <<< sayfasından erişebilirsiniz.

Türkiye’deki Antalya kitap fuarı bilgisine >>> Antalya Kitap Fuarı <<< sayfamızdan erişebilirsiniz.


Sosyal Medya

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.