Ücretsiz Fotoğraf Gezisi İstanbul

İstanbul’da ücretsiz fotoğraf gezisi yeni semtleri keşfetmenin güzel yollarından biridir. Sizlere en uygun programı kişiye özel geziler tertipleyen gruplarla tanışmanıza olanak tanır. Size gerekli tur bilgileri verir mutlu bir gün geçirmenizi sağlar. www.sukranaydin.com.tr sitesinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

1.071
Ücretsiz Fotoğraf Gezisi İstanbul
5/5 - (28 votes)

İstanbul fotoğraf gezisi Sirkeci-Gülhane-Küçük Ayasofya-Gedikpaşa ücretsiz fotoğraf gezisi duyurularına erişmek için en iyi adrestesiniz. Fotoğraf gezileri yeni semtleri keşfetmenin en güzel yollarından biridir.

Fotoğraf, gözün görme mucizesinin ve ömrün her anının değerini bilmek demektir.

Fotoğraf gezisi

Fotoğraf Gezisi Etkinlikleri Nerede?

Buluşma noktası: İstanbul Sirkeci Tren Garı

Fotoğraf gezisi güzergah noktaları: Sirkeci, Gülhane, Ahırkapı, Küçük Ayasofya


Gezi Etkinliğini Düzenleyen Kim?

Işık Foto Fotoğraf Topluluğu


Grup Sorumlusu

Sercan Ağaoğlu – 0537 458 19 95

Murat Marangoz

Emir Bozkurt

Emrullah Aydoğan

Hüseyin Göcek

Su Pelit

Zeynep Can

Etkinlik Tarihi?

25 Kasım 2023 Cumartesi 11:00
En güzel İstanbul şiirleri

Fotoğraf Gezilerinde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Fotoğraf gezisine katılmadan önce hava durumunu kontrol ediniz. Hava durumu koşullarına göre giyinmeniz aldığınız keyfi artıracaktır. Olası yağmur ve kar yağışlarına göre makinanızı koruyacak çanta poşet, şemsiye, yağmurluk gibi malzemeleri muhakkak yanınıza almak yararlı olur.

Şehir içi fotoğraf gezileri genellikle başlama noktasından bitiş noktasına kadar yürünerek yapılır. Bu nedenle gezi güzergahı süresince size konfor sağlayacak ayakkabıyı tercih etmenizi öneririm.

Genelde ilk tanışma veya gezi ortasında bir çay ve veya yemek molası verilir. O vakte kadar ve ilerleyen saatlerde su, sevdiğiniz içecek ve sağlıklı ayaküstü atıştırmalık bulundurmanız sizi dinç tutacaktır.

Geziyi Paylaşır mısınız?

Kişi genellikle ilk kez bir yere gidecekse, tanıdığı ve benzer ilgiye, duyguya, düşünceye, hobiye sahip arkadaşlarıyla, dostlarıyla gitmek ister.

Bu nedenle bu ücretsiz fotoğraf etkinliğini gitmek istediğiniz kişilere iletir misiniz?

Şiir kitabı

Fotoğraf Gezisi Deneyimleriniz?

İlk kez bir etkinliğe gidecek kişiler, yeni bir şey denemek isteyenler, başkalarının deneyimlerinin kıymetini çok iyi bilirler. İşte siz de daha önce bu etkinliğine katıldıysanız deneyimlerinizi aşağıdaki yoruma yazabilir misiniz? Motivasyon konuşmacısı

Deneyim aktarımınızla ücretsiz fotoğraf gezisine katılacaklara ışık tutmuş olacaksınız.

Şimdiden teşekkürler. Feministanbul

Şükran Aydın

Sosyal Medya Hesapları

İnstagram
Youtube

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR