İstanbul Kitap Fuarı Ne Zaman?

İstanbul kitap fuarı şair, yazar, yayınevi, sivil toplum kuruluşları ve okuyucuların kitapla buluşarak, imza günü, söyleşi, panel aktiviteleriyle gerçekleşecek.

5/5 - (17 votes)

İstanbul kitap fuarı 2024 yılında 41.kez düzenlenecek. Kitap fuarı, Türkiye’nin önde gelen birçok yazar, şair yayınevi ve sivil toplum kuruluşlarıyla kitap okuyucularının buluştuğu en verimli etkinlikler arasında yer almaktadır. Kültürel ve ticari açıdan büyük öneme sahip kitap fuarlarının okuma kültürünü destekleyici rolü vardır. Okuyucular sevdikleri yazarlarla tanışma ve doğrudan tanışma fırsatını bulacak.


İstanbul Kitap Fuarı Şükran Aydın


Kitap fuarında, en son çıkan kitapları bununla birlikte Türk ve dünya edebiyatına dair yeni ve eski kitapları fuarlarda bulmak mümkün.
Kitap fuarında birçok imza günü, söyleşi, konferans, panel, kültür ve sanat, atölye çalışmaları ve çocuk aktiviteleri gerçekleşecek. Birçok yerli ve yabancı yazar da konuklar arasında olacak.Kitap fuarları geniş bir kitap yelpazesi sunarak, kitap okuyucuları ve öğrencilerin ilgilendikleri birçok kitap türüne bir kerede ulaşma imkanı vermesi bakımından ziyaretçi akınına uğramaktadır.İstanbul Kitap Fuarı 2024 Ne Zaman?

02 Kasım – 10 Kasım 2024 tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.Kitap Fuarı Onur Yazarı

Kitap fuarının onur yazarı masalsı bir şekilde çocuk ve gençlik edebiyatına yaptığı katkılar dolayısıyla usta kalem Yalvaç Ural olacak. Onur konuğu Yalvaç Ural’ın yaşamına ve eserlerine odaklı anı kitabı TÜYAP tarafından hazırlanıyor.Kitap fuarının Teması Nedir?

Fuarın ana teması Çocukluk Şenliktir olarak belirlenmiştir.Kitap Fuarına Özel İndirim Var mı?

Kitap fuarlarında yayınevleri ve kitap satıcıları çeşitli indirimler sunmaktadır.Kitap Fuarı Yayınevleri

Kitap fuarına 1000’den fazla yayınevi ve sivil toplum kuruluşu ve yüzlerce yazar okuyucularıyla buluşacak. Fuar etkinlik kitapçığında yayınevlerinin isim listesi yer almaktadır.Kitap Fuarı Nerede?

TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
Adres: Cumhuriyet Mah. Eski Cumhuriyet, Hadımköy Yolu Caddesi No:9 D:1, 34500 Büyükçekmece İstanbul
Kaynak: https://tuyap.com.tr

Şükran Aydın’ın katıldığı >>> kitap fuarları ve imza günleri <<< sayfasından erişebilirsiniz.
Türkiye’deki Bursa kitap fuarı bilgisine >>> Bursa Kitap Fuarı <<< sayfamızdan erişebilirsiniz.


Sosyal MedyaYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.